آزمون ارتباط موثر

آزمون آنلاین ارتباط موثر

چرا ارتباط موثر؟

ارتباط موثر مهارتی است که ما را در تعاملات کاری، سازمانی، خانوادگی، عاطفی و کسب و کارهایمان با سرعت به پیش می برد. همیشه این حس را دارید که باانجام تکنیکهای آن یک گام از رقبایتان جلوتر هستید.

مانع ارتباطات:

اغلب گمانمان این است که حرف زدن با مردم و ارتباط گرفتن که کاری ندارد. همه بلد هستند اما عملا وقتی به روابط بین زوجین، کسب و کار، تعاملات سازمانی و روابط دوستانه و عاطفی بین افراد نگاه می اندازیم می بینیم تنها افراد محدودی در قله موفقیت حضور دارند. درآمدهای بسیار بالا و روابط عاطفی صمیمانه را تجربه می کنند. و سایر افراد یا سطح متوسطی از ارتباطات را تجربه می کنند و یا در وضعیت نابهنجاری هم در کسب و کار و هم روابط عاطفیشان به سر می برد.

چگونه در این تست شرکت کنم؟

تست آنلاین زیر می تواند به ما نشان دهد در چه سطحی از ارتباطات قرار داریم و براساس آن در صورت تمایل به بازسازی نقاط ضعفمان اقدام کنیم.

نکته مهم: به تمام سئوالات آنگونه که هستنید پاسخ دهید و نه آنگونه که دوست داشتید باشید. تا پاسخ نهایی تست به آنچه هستید نزدیک باشد و گمراهتان نکند.

مثال: (البته این سئوال در سئوالات ما نیست) اگر سئوالی بود که شما غالبا قبل از ۶ صبح بیدار می شوید یا بعد از ۷ صبح و شما دوست داشتید که می توانستید قبل از ۶ صبح بیدار شوید ولی واقعیت این است که بعد از ۷ صبح بیدار می شوید طبیعی است که باید گزینه دوم را بزنید.

بستن
دوره رایگان شخصیت شناسی به روش MBTI
خیلی کوتاه و بدون هیچ هزینه ای در ۸ ویدیو کوتاه شما شخصیت شناسی به روش mbti را به صورت کاملا کاربردی می آموزید. برای دانلود رایگان دروس، فرم زیر را تکمیل کنید:
ما هم مثل شما از ایمیل های اسپم متنفریم و نخواهیم فرستاد :)
برای دانلود رایگان کتاب
"کلید تغییر عادات" فرم زیر را پر کنید: