مثبت زندگی

مهارت‌های شخصیت شناسی و ارتباط موثر

تست اراده

تست اراده :

گاهی اوقات دانستن یک موضوع بسیار ساده باعث می‌شود که مسیر زندگی و روش ارتباط شما با خود و دیگران تغییر کند و شناخت کافی از مسأله اراده در تغییر عادتهای بد و حرکت به سمت عادتهای خوب از این موضوعات برای من بود. به همین دلیل در مقاله های مختلف  به تعریف عادت و راهکارهای تغییر عادت این پرداختیم و از آنجایی که برخی از دوستان میخواستند تا میزان اراده خود را تشخیص دهند، تصمیم گرفتیم کهآزمون و تست تشخیص میزان اراده را در قالب یک پرسش نامه بیان کنیم.

به شما تبریک می‌گویم که شناخت میزان اراده تان برایتان مهم است.

ما این تست را به صورت رایگان برای شما تدارک دیده‌ایم و ت استفاده فقط خواهش میکنم اگر آن را موثر دانستید حداقل آن را با یک نفر دیگر به اشتراک بگذارید.

روش کار به این صورت است که هر سوال را مطالعه می‌کنید و در اینجا لطفاً در هر سوال ترجیحات خود را بیان کنید . بدون شک در هیچ سوالی هیچکدام از گزینه‌ها ۱۰۰ درصد نیستند و شما باید ببینید که به کدام گزینه تمایل بیشتری دارید.

 

هشدار:لطفا به تمام سئوالات زیر پاسخ دهید و توجه داشته باشید که به سئوالات آنگونه که واقعا هستید پاسخ بدهید نه آنگونه که دوست دارید باشید. بعنوان مثال:

اگر پرسیده شد که شما غالبا هرروز چه ساعتی از خواب بیدار میشوید و سه گزینه داشت که:
الف-قبل از ۶صبح

ب- بین ۶ و ۷صبح

ج- بعد از ۷ صبح

شما دوست داشتید که قبل از ۶ از خواب بیدار شوید ولی واقعیت این است که غالبا ۸ صبح به بعد بیدار میشوید . پس باید گزینه ج را انتخاب کنید تا پاسخ تست با شرایط شما هم خوان باشد.

اگر این مطلب را مفید دانستید با دوستانتان به اشتراک بگذارید
برای دانلود رایگان کتاب
"کلید تغییر عادات" فرم زیر را پر کنید: